Paykasa Pin Kodu Geçerlilik Süresi

Paykasa Kart ( Elektronik Para ) kullanıcılarının en çok korktuğu şey  paykasa pin kodlarının geçerlilik süresi , Paykasa pin kodları satın aldıktan sonra geçerlilik süresi 1 yıldır ama hiç bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle kodların paylaşımı yapılmadığı takdirde. Paykasa pin kodunuzu satın aldıktan sonra kesinlikle kimse ile paylaşımını yapmayın aksi takdirde emeğinizi hiçe sayacak bir çok insan vardır. Paykasas kartların piyasaya çıkış amaçlarının en başlıcası Paykasa kullanıcıların internet üzerinden yapacağı alışverişlerde hiç bir şekilde dolandırılmaması ve kullanıcılar güven içinde ödeme yapmalarını sağlaması. Paykasa Kart kullanıcılarını her zaman uyardığımız gibi kesinlikle kod paylaşımı kimse ile yapmayın kod paylaşımı yapılırsa hiç bir şekilde hak talep etmeniz söz konusu olamaz bu şekilde paykasa pin kodlarınızı saklarsanız 1 yıl süresince geçerliliği devam edecektir.

Paykasa Nedir ? :  Paykasa ödemeli kart sistemidir kullanıcıların güven içinde ödeme yapması için öne sürülmüş , soyut bir kart tipidir. Günümüzde  Elektronik para olarak bilinmektedir. 19 haneli pin kodu sistemi ile çalışır ve hiç bir şekilde kimlik paylaşımı yapılmadan satın alınabilir. Dünyanın bir çok yerinde aktif olarak kullanıma sunulmuştur. Yurt dışı alışverişlerinizde gönül rahatlığında ödeme seçeneği olarak kullanabileceğiniz bir kart sistemidir. Alışverişlerinizden sonra sizlere geriye kalan paykasa pin kodlarınızı gönül rahatlığında bozdurabilirsiniz ve hiç bir şekilde bakiye kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Ödemelerinizde kesinlikle limit yoktur limiti tamamen kullanıcılar belirlemektedir.

Paykasa Kart Satın Almak için  Satın Al Sayfamıza Girerek Başarılı Bir Şekilde Paykasa Satın Alma işleminizi Gerçekleştirebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir