Kesinlikle Dikkate Alın!

Şirketimizde bulunan ” Paykasa Fiyatları ” haftalık olarak güncellenmekte , kesinlikle diğer şirketlerin ” Düşük Fiyatlarına ” tav olmayın küçük çaplı kazançlar için kendinizi tehlikeye atmayın . Şirketimiz 9 yıldır bu sektörde öncülük yapmaktadır ve Türkiye Resmi Satış Reselleriyiz bu sebeple bizim şirketimizden daha düşük fiyatlarda Paykasa satın almanız her zaman tehlikeli arz eder.

Paykasa Fiyatları Toptan En Ucuz

paykasa-fiyatlariÖncelikle Paykasa Kart Satın Alma işlemi yapmadan önce satın alacağınız sistemin Türkiye  Resmi  Resellerine kayıtlı olduğuna emin olun 

Paykasakartsatis.Org Türkiye Resmi Satış Sitesidir ve Reseller Kayıtlıdır

Güvenli Alışveriş İçin Doğru Adrestesiniz. 


Şirketimizdeki Paykasa Fiyatları Hakkında Bilgiler ?

 1. Paykasa Fiyatları ” Euro” Bazlıdır.
 2. Paykasa Fiyatları ” Euro ” fiyatlarına göre güncellenir .
 3. Şirketimizdeki ” Paykasa Fiyatları ” resmi satış reseller fiyatlarıdır .
 4. Kesinlikle şirketimizdeki ” fiyatlar ” komisyonsuz olarak sunulmaktadır.

 Eğer Paykasa Fiyatları hakkında bir sorun yaşıyorsanız ” Müşteri Temsilcilerimize ” bağlanarak sorunlarınızı belirtebilirsiniz.


Kart Tipi Euro TL
Paykasa 10 Euro 50 TL
Paykasa 15 Euro 72 TL
Paykasa 20 Euro 95 TL
Paykasa 30 Euro 138 TL
Paykasa 50 Euro 225 TL
Paykasa 10 Euro 100 TL
Paykasa 60 Euro 265 TL
Paykasa 70 Euro 305 TL
Paykasa 80 Euro 350 TL
Paykasa 100 Euro 435 TL
Paykasa 150 Euro 640 TL
Paykasa 200 Euro 855 TL
Paykasa 250 Euro 1.065 TL
Paykasa 500 Euro 2.105 TL
Paykasa 1.000 Euro 4.210 TL

Öncelikle Merhaba ;  Paykasa kart fiyatları yukarıdaki tabloda en güncel şekilde belirtilmiştir. Tablomuzda gösterilen fiyatlar en güncel Paykasa Kart Fiyatları‘dır , paykasa satın alacaksınız  hiç bir şekilde Reseller kayıtsız bir siteden alışveriş yapmanız sizin için güvenli olması söz konusu değildir.


Paykasa Kart Fiyatlarını Araştırırken ” Dikkat ” Etmeniz Gerekenler Nelerdir ? 

Paykasa kart satın alırken fiyatlara aldanıp reseller kayıtı olmayan sitelerden hiç bir şekilde alışveriş yapmayınız. Aksi taktirde maddi zararlara yol açabilirsiniz. Yukarıdaki gördüğünüz listede bulunan fiyatlar tamamen  Paykasa Kart Resmi Reseller fiyatlarıdır hiç bir şekilde başka Paykasa kart  gayri resmi sitelerde küçük çaplı kazançlar için kendinizi tehlikeye atmayın. Hızlı,güvenilir  ve Reseller kayıtlı Paykasakartsatis.org ailesi olarak sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra , Paykasa Kart sistemimize kayıt olduğunuz Cep telefon numaranıza hızlı bir şekilde güvenliğiniz adına Paykasa Pin Kodunuz ( SMS ) ile gönderilecektir.


paykasa-dikkat-edilmesi-gerkenler

 Paykasa Kart Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi.

Paykasa Sıkça Sorulan Sorular Sayfamızda Bulabilirsiniz.

20 cevaplar
 1. Güven Sadık
  Güven Sadık says:

  Paykasa fiyatlarınız cidden çok düşük ve komisyonsuz teşekkür ederim gerçekten hızlı şekilde paykasa sahibi oldum ve bir daha ki sefere tereddütsüz sizden satın alacağım bu fiyatlarda kesinlikle sizden başka bir paykasa kart satış sitesinde bu fiyatlarda bulamadım. Teşekkür ediyorum tekrardan

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Evet Güven Bey , Fiyatlarımız komisyonsuz ve kullanıcıların tamamen kazanç elde etmeleri amacıyla düşük tutulmaktadır ve kullanıcıları hızlı şekilde paykasa kart sahibi yapmaktayız.

   Cevapla
 2. Deniz Albay
  Deniz Albay says:

  Arkadaşında söylediği gibi cidden sizin sitenizden alışveriş yapmadan önce bir çok paykasa sitesinde fiyat araştırması yaptık ve bir çoğuda ciddi anldam yüksek komisyonlar ile fiyat vermektedir kullanıcılarına , yerse yemezse yaparak bir çok kullanıcıyı ciddi anlam içeri tutmaktadır sizin fiyatlarınız diğer sitelere göre ciddi anlamda düşüktür. Alışverişlerimi bu yüzden sizlerden yapmaktayım ve bir çok arkadaşımıda doğrudan bi siteye yönlendirmekteyim.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Teşekkür Ederiz Sayın Deniz Bey , Düşünceleriniz ve paylaşımlarınız bizleri ciddi anlamda mutlu etmektedir.

   Cevapla
 3. Ahmet Güloğlu
  Ahmet Güloğlu says:

  Fiyat listenizin 10 gün içerisinde sürekli olarak değişmesinden çok memnunum geçen aldığım fiyattan ucuza aldım bu sefer teşekkür ederiz sizlere BesaKart Şirketi yıllardır bu sektörde sizlerden ve sizin aracılarınızdan alışveriş yapmaktayım ve ciddi anlamda memnunum ve zarar görmeden alışveriş yapmaktayım.

  Cevapla
 4. Gül Erman
  Gül Erman says:

  Her seferinde belirtmiş olduğum gibi sizler ile 1 yıldır ticaret yapmaktayım bu sektörde sizden iyisini görmedim ve hiç bir zaman sizlerden başkası ile ticaret yapmadım yapmamda , Kesinlikle Müşteri temsilcilerinize gönül rahatlığında güveniyorum ve hiç bir sorun etmeden para yatırma işlemimi gerçekleştiriyorum . Hızlı şekilde Paykasa kart sahibi oluyorum.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Teşekkür Ederiz Gül Hanım , Düşünceleriniz ve aldığınız hizmet bizleri ciddi anlamda sevindirmiştir. Yaşayacağınız her hangi bir sorunda Müşteri temsilcilerimize bağlanarak 7/24 Saat aralığında canlı destek hizmeti almanız mümkündür , İyi günler teşekkür ederiz tekrardan.

   Cevapla
 5. Tayyip Kazmaz
  Tayyip Kazmaz says:

  paykasa fiyatlarınız diğer şirketlere nazaran cidden uygun ama gerçekten müşteri temsilcileriniz çok deneyimli ve kaliteli durumda bu sebeple tek tercihimi sizden yana kullanmaktayım.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   evet Şirketimiz siz değerli kullanıcıların kazançlı şekilde alışveriş yapmaları adına elimizden geleni yapmaktayız.

   Cevapla
 6. Şahin Topnaz
  Şahin Topnaz says:

  Paykasa kart fiyatlarınızı 3 aydır takip ediyorum ve fiyatlar diğer satış şirketlerine nazaran daha düşük , bunun sebebi Türkiye Resmi Satış Şirketi olmanızdan mı kaynaklanmakta ?

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   evet şirketimiz Türkiye’nin Resmi Satış Şirketi olduğundan dolayı fiyatlar her zaman komisyonsuz şekildedir

   Cevapla
 7. Hüda Erdi
  Hüda Erdi says:

  Uzun süredir ” Paykasa Fiyatları ” konusunda gerekli araştırmalar yapıyorum ve bu araştırmalar sonrasında en güvenilir şirketi kısa zaman önce buldum ve sürekli olarak ” sizden ” alışveriş yapıyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum . Paykasa alacak arkadaşlara güven içerisinde alışveriş yapabilecekleri bir şirket olduğunu hatırlatmak isterim .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Sayın ” Hüda Hanım ” bizi ciddi anlamda gururlandırıyorsunuz bizim tek hedefimiz sizlere daha güvenli bir hizmet sunmaktadır ve bunu başarmak için her gün şirketimize yenilikler katıyoruz .

   Cevapla
 8. Ahmet Nişan
  Ahmet Nişan says:

  Fiyatlarınızı takip ediyorumda ” sürekli ” olarak fiyatlar değişiyor güncelleniyor ne güzel birşey diğer şirketler gibi komisyonlar yüksek tutulmuyor ve yüksek bedeller istenmiyor.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Evet belirttiğimiz gibi şirketimizin fiyatları düzenli olarak güncellenmektedir ve sizlere en düşük seviyelerde sunulmaktadır.

   Cevapla
 9. Hüda Aslan
  Hüda Aslan says:

  Fiyat konusunda gerçekten ciddi araştırmalar yaptım ve araştırmalarım sorasında yine sizi tercih ettim , sizi tercih etmemin sebebi ” Türkiye Tek Yetkili Bayii ” olduğunuzdan dolayı ve fiyatlarda kesinlikle komisyon talebinde bulunmamanız . Ayrıca Operatör ” Gül Hanıma ” çok teşekkür ediyorum çok iyi anlaşıyoruz .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Öncelikle ” Hüda Hanım ” çok teşekkür ederiz şirketimiz hakkında görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için , evet şirketimizdeki ” Paykasa Fiyatlarında ” kesinlikle kullanıcılardan komisyon talep edilmemektedir .

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir