Kısa Sürede Paykasa Kart Kullanımı

 • Öncelikle Paykasa Kodu Satın Alın

  Satın aldığınız ” Paykasa Pin Kodunu ” kesinlikle üçüncü şahıs kişilerle paylaşmayın.

 • Ödeme Yapacağınız Şirketin Ödeme Sayfasına Girin

  Ödeme sayfasına girdikten sonra ” Ödeme Seçeneklerinden , Paykasa Kartı ” seçin.

 • Açılan Ödeme Ekranına Gelin

  Ödeme ekranına girdiğinizde satın aldığınız ” Paykasa Pin ” kodunu açılan kutucuğa girin.

 • Kodunuzu Girdiniz Mi ?

  Sonra ” Ödeme Yap veya Onayla ” butonuna basın ve ödemeniz kısa sürede aktif olacaktır.

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Paykasa ön ödemeli kart sistemleri nasıl kullanıldığı hakkında sizleri bilgilendirecek olursak , öncelikle “ Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır ”  hakkında başlıca bilgiler edinmeniz gerekmekte.


Paykasa kartlar çoğunluk olarak “ ön ödeme seçeneği ”  olarak kullanılır. Alışveriş yaptığınız alışveriş şirketlerinde ” para yatırma , para yükleme ”  özelliği olarak veya ödeme yap bölümünde ödeme seçeneği olarak geçerler. Kullanımı çok basit ve güvenlidir hiç bir şekilde kimlik paylaşımı yapılmaz ve sizleri tehlikeye atacak bir şey söz konusu değildir . Tamamen kullanıcıların ” güvenliği ” üstüne kurulan  “ Paykasa ” yıllardır ülkemize ciddi anlamda kaliteli bir hizmet sunmaktadır ve bir çok kullanıcının tek tercih ettiği kart sistemi haline gelmeyi başarmıştır .


Paykasa Kart Kullanımı Hakkında Bilgi Paylaşacak Olursak ?

 Aşağıda ” Paykasa ” kullanımı hakkında sizler için hazırladığımız görselleri takip ederek kısa sürede paykasa kullanımını öğrenmeniz mümkündür . Eğer görseller ile kartın kullanımını öğrenemiyorsanız aşağıda paylaştığımız ” Paykasa Kullanım Videosunu ” izleyerek kısa sürede paykasa kart kullanımı hakkında yeterli bilgi sahibi olabilirsiniz.


Eğer bu şekilde’de  ” Paykasa Kullanımı ” hakkında bir bilgi sahibi olamadıysanız , Şirketimizde bulunan “Canlı Destek ” üzerinden ” Müşteri Temsilcilerimiz ” ile irtibata geçerek kısa sürede yeterli bilgi sahibi olabilirsiniz.


Sizlere örnek olarak Paykasa ile Ödeme yapmanın en kısa yolunu gösterelim aşağıda görsel olarak ; 

Betmatik sitesi sizlerinde bildiği gibi online bahis sitesidir ödeme için üye  olup giriş yapmanız gerekmekte.Giriş yaptıktan sonra Finansal İşlemler butonuna tıklayınız ve sonrasında sizleri ödeme ekranına yönlendirecektir.


paykasa-nasil-kullanilir


Ardından sizleri yönlendirdiği sayfada ödeme seçenekleri ekranı açılacaktır. Yapmanız gereken ise sitemizden paykasa satın aldıktan sonra ödeme ekranına gelip. Ödeme seçeneğini Paykasa seçerek sizlere özel bir kutucuk açılacaktır. Bu açılan yere sizlere verilen paykasa pin kodunu girerek işleminizi onaylayarak ödemenizi aktif hale getirebilirsiniz.


paykasa-kullanimi


Yukarıda gördüğünüz gibi pin kodunu girerek gönder butonuna basıp ödemenizi aktif hale getirebilirsiniz. Bu örneğimiz diğer alışveriş sitelerinde de aynıdır ödeme seçeneği hiç bir şekilde zor bir kullanımı yoktur.


Paykasa Kart Nasıl Kullanılır Videoyu İzleyerek Kısa Sürede ” Paykasa ” Kullanımı Hakkında Bilgiler Edinebilirsiniz. Sizlere en güvenli ve en kalite hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Paykasa Kullanırken Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar Nedir ?

 1. Kesinlikle satın aldığınız “ Paykasa Pin Kodunu ” üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmayın .
 2. Resmi satış şirketi olmayan ” Aracı ” firmalardan  ” Paykasa ” alışverişi yapmayın .
 3. Satın aldığınız paykasa pin kodunu ” güvenilir şirketlerde “  ödeme seçeneği olarak kullanın.
 4. Paykasa satın aldığınız şirketlerin ” Sektör Geçmişini ” iyice araştırın ve o şekilde ödeme yapın .

Yukarıdaki ” dört “ farklı paykasa kullanım unsuruna dikkat ettiğiniz süreç hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir . Kesinlikle bu kuralların dışına çıkmayın aksi taktirde hiç bir şekilde doğacak sorunlarda muhatap olabileceğiniz olaylardan sorumlu kişi bulmanız söz konusu değildir . Diğer türlü doğacak sorunlarda şirketimizin “ Müşteri Temsilcileri ” 7/24 saat aralığında sizlere ” Canlı Destek ” hizmeti verecektir ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulacaktır .

8 cevaplar
 1. Kemal Soydere
  Kemal Soydere says:

  Paykasa kullanmayı ciddi anlamda bilmiyordum ve kısa süre önce paykasa kullanmaya başladım sizin bu videonuz saysesinde artık güven içerisinde paykasa satın alıp kullanabiliyorum. .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Ödeme konusunda en mantıklı hareketi yaptığınızın farkındasınızdır ” Kemal Bey ” , teşekkür ederiz bizi seçtiğinizden dolayı

   Cevapla
 2. Gizem Haydar
  Gizem Haydar says:

  Cidden paykasa kullanımı hakkında çok yardımcı olacak video hazırlamısınız ve fiyatlarınız ciddi anlamda çok ucuz durumda güven içerisinde sizinle birlikte ticaret yapabiliyorum buda beni çok mutlu ediyor.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Gizem Hanım tamamen tek hedefimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktır ve bu amaçla her gün ciddi anlamda çalışmalar düzenlemekteyiz .

   Cevapla
 3. ahmet Ünlü
  ahmet Ünlü says:

  merhaba kolay gelsin ben daha önce paykasa kart satın almadım tek seferde en fazla ne kadar paykasa kart kodu satın ala bilirim ?

  Cevapla
 4. Mürşide Katmer
  Mürşide Katmer says:

  Her yerde her alışveriş şirketinde ödeme seçeneği olarak ” Paykasayı ” görüyordum ve merak ettim girdim baktım kullanamam diye düşünüyordum ” Videoyu ” izledikten sonra artık bende paykasa kullana bileceğimi düşünüyorum . Ayrıca teşekkür ediyorum bizi düşündüğünüz için .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Mürşide Hanım , Öncelikle Rica Edeirz , bizim tek görevimiz sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek .

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir