Paykasa Geçen Siteler

Paykasa Kart  Ön Ödemeli Kart Sistemleri ( Elektronik Para ) , İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ve Türkiye’de oynanan bir çok strateji oyunlarında en çok tercih edilen ödeme yöntemi olmayı başarmıştır.


Aslında Paykasa Kart aslında çıkış amacına ulaşmıştır ,  Çıkış amaçlarının başlıcası internet üzerinden yapılan ödemelerde hiç bir şekilde kullanıcıların dolandırılmaması ve gönül rahatlığında ödeme yapması ve bunu kısa sürede ciddi anlamda başarmıştır. Paykasa Kart’ın geçtiği siteler hakkında net bir bilgi vermek ciddi anlamda zordur. Her gün geçtikçe farklı sektörlere giriş yaparak , kullanıcıları güven altına almayı başarmaktadır.


Aşağıdaki Görselde Paykasa Kart’ın ” Geçerli Olduğu Bazı Oyunları ” Görebilirsiniz.Paykasa Kart  ( Elektronik Para )  kullanımına dikkat etmelisiniz , Hiç bir şekilde Türkiye Cumhuriyeti Yasaları Dışında kullanımlarında yaşanan sorunlar geçersiz sayılacaktır. Paykasa Kartları yasal olmayan sitelerde kullanıp yaşayacağınız her hangi bir sorun Paykasa Kart şirketinin sorumluluğu altında değildir. Bu sebeple ödeme yaptığınız sitelerin Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olması gerekmektedir.


Paykasa Kart Geçen Örnek Strateji Oyunları :Knight Online , Leage Of Legends, Dark Orbit,Adventure Quest,Rebtel,Voip Buster,Facebook,Metin2,Knight Online,Silkroad Online,GameForge,Bonbom,Aurora

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir