Paykasa Kart Avantajları

Günümüzde sizlerinde bildiği gibi ön ödemelerde tek tercih edilen ödeme yöntemi  Paykasa Kart ( Elektronik Para ) kullanıcılara avantajları nedir ?

  • Paykasa Kart ile ödeme yaparak kimlik bilgilerinizi gizli tutmanız mümkündür.
  • Dünya’nın her ülkesinde gönül rahatlığında ödeme yapma imkanı.
  • Hiç bir şekilde limit yoktur limiti tamamen kullanıcılar belirler.
  • Faiz derdi yok hiç bir şekilde kullanıcılar faiz ödemez.
  • 7/24 Sıra Beklemeksizin Müşteri temsilcisi hizmeti.
  • Gönül Rahatlığında Ödeme İmkanı.
  • Dilediğiniz vakitte satın alma imkanı.
  • Kredi kartları gibi belge talebi edilmez , hiç bir şekilde sizlerden kimlik fotoğrafı v.b bilgiler talep edilmez.
  • Dolandırılma Riski %0 , Hiç bir şekilde dolandırılmanız söz konusu değildir.

Paykasa kart kullanarak yukarıdaki bir çok avantajdan yararlanmanız mümkündür. Gün geçtikçe Paykasa Şirketi yeni özellikler ve yeni güvenlik duvarları ile kullanıcılarına ciddi anlamda kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Paykasa Kart kullanım oranı son 3 yıldır ciddi anlamda artmıştır. Hemen hemen artık internet üzerinden yapılan bir çok ödemede tek ödeme seçeneği olarak Paykasa Kart kullanılmaktadır ve bu kullanımla birlikte bir çok kullanıcımız dolandırılmadan internet üzerinden gönül rahatlığında alışveriş işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Paykasa Pin Kodu Geçerlilik Süresi

Paykasa Kart ( Elektronik Para ) kullanıcılarının en çok korktuğu şey  paykasa pin kodlarının geçerlilik süresi , Paykasa pin kodları satın aldıktan sonra geçerlilik süresi 1 yıldır ama hiç bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle kodların paylaşımı yapılmadığı takdirde. Paykasa pin kodunuzu satın aldıktan sonra kesinlikle kimse ile paylaşımını yapmayın aksi takdirde emeğinizi hiçe sayacak bir çok insan vardır. Paykasas kartların piyasaya çıkış amaçlarının en başlıcası Paykasa kullanıcıların internet üzerinden yapacağı alışverişlerde hiç bir şekilde dolandırılmaması ve kullanıcılar güven içinde ödeme yapmalarını sağlaması. Paykasa Kart kullanıcılarını her zaman uyardığımız gibi kesinlikle kod paylaşımı kimse ile yapmayın kod paylaşımı yapılırsa hiç bir şekilde hak talep etmeniz söz konusu olamaz bu şekilde paykasa pin kodlarınızı saklarsanız 1 yıl süresince geçerliliği devam edecektir.

Paykasa Nedir ? :  Paykasa ödemeli kart sistemidir kullanıcıların güven içinde ödeme yapması için öne sürülmüş , soyut bir kart tipidir. Günümüzde  Elektronik para olarak bilinmektedir. 19 haneli pin kodu sistemi ile çalışır ve hiç bir şekilde kimlik paylaşımı yapılmadan satın alınabilir. Dünyanın bir çok yerinde aktif olarak kullanıma sunulmuştur. Yurt dışı alışverişlerinizde gönül rahatlığında ödeme seçeneği olarak kullanabileceğiniz bir kart sistemidir. Alışverişlerinizden sonra sizlere geriye kalan paykasa pin kodlarınızı gönül rahatlığında bozdurabilirsiniz ve hiç bir şekilde bakiye kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Ödemelerinizde kesinlikle limit yoktur limiti tamamen kullanıcılar belirlemektedir.

Paykasa Kart Satın Almak için  Satın Al Sayfamıza Girerek Başarılı Bir Şekilde Paykasa Satın Alma işleminizi Gerçekleştirebilirsiniz

200 EURO Paykasa Kart

 

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir , 200 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
200 Euro Paykasa Kart

150 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,150 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
150 Euro Paykasa Kart

100 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,100 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
100 Euro Paykasa Kart

60 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,60 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
60 Euro Paykasa Kart

25 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,250 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
250 Euro Paykasa Kart

50 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,50 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
50 Euro Paykasa Kart

40 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,40 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
40 Euro Paykasa Kart

30 EURO Paykasa Kart

İnternet üzerinden güvenli ön ödeme yapmak için Paykasa Kart kullanmanız gerekmektedir ,30 EURO Paykasa Kart  Satın Almak İçin Satın Al Sayfamıza girerek satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
30 Euro Paykasa Kart