Paykasa’nın Avantajları Nelerdir ?

Çok Çeşitli Ödeme İmkanı

Paykasa Kart ile hemen hemen Dünya’nın bir çok ülkesinde ödeme yapmanız mümkündür . Artık alışveriş şirketlerinde’de ödeme imkanı olarak tercih edilen Paykasa gün geçtikçe hızlıca yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Dolandırılmadan Ödeme İmkanı

Paykasa kart ile bir çok ülkede ödeme yapabilirsiniz ve hiç bir şekilde dolandırılmanız söz konusu değildir . Paykasa Kartın en büyük özelliği olan ” Tek Kullanımlık ” olmalarından dolayı hiç bir şekilde alışverişlerinizde ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dolandırılma ve kimlik bilgilerinizin çalınması imkan dahilinde değildir.

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Şirketimizin en büyük özelliklerinden bir tanesi , kullanıcılarımıza güvenli şekilde Paykasa Satışı yaptıktan sonra kullanıcılarımızın her hangi bir sorun yaşamaması adına 7/24 Saat aralığında ” Canlı Destek ” hizmeti vererek kullanıcılarımızın sorun yaşama olasılığını ortadan kaldırmaktayız.

Kimlik Bilgisi Paylaşımı Yapılmaması

Paykasa kart ile ödeme yaptığınız sistemlerde hiç bir şekilde kimliğiniz ortaya çıkmaz ve satın alırken’de hiç bir şekilde sizlerden kimlik bilgisi paylaşımı istenmez . Kimlik bilgilerinize gereksinim duymadan kısa sürede “ Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz.

Paykasa Kart Nedir ?

Paykasa kart sizlerinde bildiği gibi günümüzün internet çağında kullanımı en önemli olan ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa kart diğer ön ödemeli kart sistemlerine nazaran daha güvenli ve kalitelidir.Ön ödemeli kart sistemlerin amacı sizlerin kişisel bilgilerini hiç bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle paylaşmanızı ortadan kaldırmaktır. 16 haneli pin kodu ile yüksek güvenlikle şifrelenmiş bir kart sistemidir. Bir nevi paranızı şifreleyip dünyanın hemen hemen bir çok sitesinde güvenli ödeme seçeneği olarak kullanmanızı sağlar.


Paykasa Kart ” Soyut ” Bir Kart Sistemidir , 19 Haneli Pin Kodu İle Çalışır .


Neden Paykasa Kart Kullanmak Gerekir ?

 • Kredi kartı ekstrelerinize harcamalarınız yansımaz.
 • Gönül rahatlığınca ödeme yapma imkanı.
 • Yurt dışı ödemelerinizde kredi kartı bilgilerinizin çalınma riskini ortadan kaldırır.
 • Milyonlarca sitede Paykasa Kart kodunuzu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şirketimizde veya  “ Paykasa “  hakkında yaşadığınız sorunları “ Müşteri Temsilcilerimize ” danışabilirsiniz.


Kullanıcılarımızın bir kere “ Paykasa ” kullandıktan sonraki yorumlarını dikkate aldığımızda kullanıcılarımız ciddi anlamda memnun olduklarını ve bundan sonraki bütün ödemelerinde “ Paykasa ” kullanacaklarını belirtmektedirler . Gerçekten kısa sürede bir çok şirketin ” Ödeme Seçeneği ” olmayı başarmasının en büyük etkenlerinden bir tanesi ” Güvenilir ” olmasından kaynaklanmaktadır . Şirket olarak ilk kurulduğu tarihten itibaren kullanıcılarımıza ” güveni “ aşılayarak onların dolandırıcılar tarafından dolandırılmasını ciddi oranda engellemeyi başarmıştır . Günümüzde dolandırılma olaylarının ciddi oranlarda düşüşte olduğunu görmekteyiz .


Paykasa Kart Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi  ” Paykasa Kart Sıkça Sorulan Sorular ” Sayfamızda Bulabilirsiniz.

Firmamızda  Bulunan Paykasa  Fiyatları Kesinlikle Güncel ve Resmi Satış Sözleşmesi Unsurları Altında Paylaşılmaktadır.

4 cevaplar
 1. Hasan Yavaş
  Hasan Yavaş says:

  Önceden biri bana elektronik para dediğinde ciddi anlamda korkarak yanaşıyordum ve ciddi anlamda uzak duruyordum . Kısa süre önce bir arkadaş tavsiyesi ile ” Paykasa ” aldım ve çok mutluyum güven içerisinde kullanıyorum.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Hasan bey ciddi anlamda teşekkür ederiz ” Paykasa ” güvenli ödemenin tek yoludur ve sizde en iyi yolu bulmuşsunuz cidden .

   Cevapla
 2. Asuman Kartal
  Asuman Kartal says:

  ya çok beğeniyorum sizin şirketinizi kurumsal olduğunuz hem tasarımınızdan hem içeriklerinizden belli hiç bir şekilde kullanıcıların beynini yıkamadan kısa bir sürede ” Paykasa’nın ” ne olduğunu anlatmaktasınız ve bu şekilde bu anlatımla birlikte ” Paykasa ‘ nın ” ne olduğunu anlamayan varsa cidden bir sorun vardır , neyse lafımı çok uzattım sizden alışveriş yaparken ciddi anlamda kafamda soru işareti olmuyor ve rahatlıkla alışveriş yapıyorum tüm kullanıcılarada öneriyorum.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir