Paykasa Kart Satın Al


En Hızlı Şekilde Paykasa Satın Alma İşlemi
 • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Desteğimize ” bağlanın.
 • Satın alacağınız “ Paykasa Miktarını ” belirtin.
 • Sonrasında kodu teslim alacağınız ” Cep Telefon ” numaranızı belirtin.
 • Sizlerden talep edilen ” Paykasa Kart Bedelini ” havale edin .
 • 5 Dakika içerisinde belirttiğiniz ” Cep Telefonunuza ” Paykasa Pin kodunuz gönderilecektir.

Paykasa Satın Alırken “ Dikkat Edilmesi ” Gerekenler Nedir ?

 1. Kesinlikle “ paykasa satın alacağınız ” şirketin ” Resmi Satış Şirketi ” olduğundan emin olmanız gerekmektedir.
 2. Şirkette bulunan ve sizinle irtibata geçen “ Müşteri Temsilcilerinin ” sektör hakkında bilgili olduklarını kontrol etmeniz gerekmektedir .
 3. Şirketin “ Ön Ödemeli Kart Sistemleri ” sektöründe ciddi anlamda kaliteli bir şirket olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir.
 4.  Google ” üzerinden şirketin geçmişi hakkında bilgiler edinmeniz gerekmektedir .
 5. Şirkette bulunan ” Paykasa Fiyatları‘nın ” komisyonsuz olduğunu tehit etmeniz gerekmektedir .

Dikkat!

Paykasa Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ? ” Detaylı Anlatım , İlk kez Paykasa Satın Alacaklar için .

Öncelikle yapmanız gerekenler sitemize girerek “  Paykasa Fiyatları “ sayfamızdan sizlere gerekli olan ” paykasa miktarını “  belirlemek. Bir çok paykasa satış sitesi şirketi bunu belirtmez , aslında siz kullanıcılar satın almak istediğiniz miktarı net olarak belirlerseniz sizin için kazançlı bir alışveriş olur. Hiç bir şekilde sizlerin zarar görmesini istemeyiz bu sebeple sizleri bu konuda yönlendirmekle yükümlüyüz.
 
 
Satın Almak İstediğiniz Paykasa Miktarını   Belirledikten Sonra , Aşağıdaki Adımları İzleyerek Kısa Sürede Paykasa Satın Alma ” İşleminizi Gerçekleştirebilirsiniz .

 • Canlı Desteğimizde Bulunan Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata Geçin.
 • Sonrasında satın almak istediğiniz paykasa miktarını belirtin.
 • Sonrasında sizlere ödemenin ne şekilde olacağı sorulur. (Havale – EFT )
 • Satın almak istediğiniz paykasa miktarının havale işlemini gerçekleştirdikten sonra 10 dakika içerisinde Paykasa Pin kodunuz teslim edilir.
 • Paykasa Pin Kodları sizden istenen cep telefonu numaranıza ( SMS ) ile gönderilir.

yukarıdaki işlemler hızlı şekilde gerçekleşir , Türkiye Resmi Satış Reselleri olduğumuzdan dolayı komisyoncular gibi kullanıcılarımızı hiç bir şekilde bekletmeyiz. Tercih edilişimizin başlıca sebeplerinden bir tanesi’de budur . Eğer  “ yukarıdaki ” sizler için belirttiğimiz paykasa satın alma işlemi için belirlediğimiz yolları harfiyen izlerseniz kısa sürede paykasa satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz . Kesinlikle hiç bir zaman satın alma işleminize üçüncü şahıs kişileri dahil etmeyin doğacak sorunlarda kesinlikle “ Satış Şirketi ” sorumu değildir.

 

22 yorum

 1. Ali Güler

  Gerçekten ilk kez paykasa satın aldım ve hiç bir şekilde zorlanmadan ve en güzel şekilde müşteri temsilcileriniz yardımcı oldu bu sebeple bundan sonraki ön ödemeli kart alışımda kesinlikle sizleri tercih edeceğim elinize sağlık iyi çalışmalar.

  Cevapla
 2. Ahmet Kır

  Türkiye’nin resmi payksasa sitesi olduğunuzdan dolayı fiyatlarınızda ciddi anlamda düşük ve bu biz kullanıcıları sevindiriyr gerçekten elinize sağlık temiz ve kaliteli bir Şirket kurmuşsunuz sonunda bu sektörde.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Sizlere belirttiğimiz gibi her şey şeffaf kesinlikle fiyatlarımız paykasa sektörünün en düşük fiyatlarıdır.

   Cevapla
 3. Kaan molla

  Paykasayı bilmiyordum ilk defa sitenizden satın aldım , Gerçekten hızlı kaliteli ve güveilir bir site bu saatten sonra farklı yerlerde aramam ilk geliceğim site sizsiniz Teşekkür ediyorum

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Teşekkür ederiz BesaKart A.ş olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

   Cevapla
 4. Gizem Mandev

  Bir bayan olarak sürekli bu siteden alışveriş yapmaktayım ve canlı desteğiniz ve Paykasa fiyatlarınız çok kaliteli ve insana ciddi anlamda güven veriyor.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Sizlere kaliteli hizmet vermek bizim en başlıca görevlerimizden bir tanesidir , 8 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz ve kullanıcılarımızdan hiç bir şekilde bir kere şikayet gelmedi bugüne kadar

   Cevapla
 5. Gizem Türk

  elinize sağlık cidden çok kaliteli şirketiniz var her defasında sizden satın alıyorum ve çokta memnunum , Müşteri temsilcileriniz cidden çok kaliteli ve çok hızlı..

  Cevapla
 6. Hakan Gültekin

  Fiyatlarınız çok cazip cidden çok beğendim ve bundan sonra sizden paykasa satın alacağım cidden diğer şirketlerden güvenilir ve kaliteli durumdasınız başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
 7. Umut Tekin

  Admin bey , Sevgi hanımdan cidden memnunum alışverişlerlerim’de her defasında sevgi hanım ile irtibata geçiyorum ve kısa sürede işlemlerimi tamamlıyor.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Teşekkür ederiz , Müşteri Temsilcimiz Sevgi hanım bizim en değerli çalışanlarımızdan bir tanesidir.

   Cevapla
 8. Ali Ekşi

  Paykasa Kartı yurt dışı ticari ödemelerimde kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadan bir çok ödememi gerçekleştiryorum , Sağolsun PaykasaKartSatis.Org şirketide bana bir çok kez bu konuda yardımcı oldu ve olmaya devam etmekte . Ben yüklü ödemelerimin bir çoğunu ” Bu şirketten ” aldığım ” Paykasa ” ile yapmaktayım.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Ali Bey asıl biz size teşekkür ederiz yıllardır beraber çalışıyoruz ve bizleri tercih etmekten hiç vazgeçmediniz için biz size teşekkür ederiz.

   Cevapla
 9. Serdar Katırcı

  Öncelikle merhaba ” Canlı Destek Ekibinden Semra Hanıma ” sonsuz teşekkürler ederim , Paykasa hakkında bir küçük sorun yaşadım ve bunu kısa sürede çözüme bağlayarak sorunumu ortadan kaldırmıştır. Bu şirketi bu yüzen ciddi anlamda çok seviyorum sizede öneriyorum .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Öncelikle biz teşekkür ederiz ” Serdar Bey ” bizim tek amacımız kullanıcılarımızın sorunsuz şekilde ” Paykasa ” kullanmasıdır.

   Cevapla
 10. Taner Kurt

  Gerçekten şirketinizi çok beğeniyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum , başarılı bir çalışma olmuş

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Gerçekten çok teşekkür ederiz , Taner Bey şirketimiz hakkında düşünceleriniz cidden bizi çok sevindirdi .

   Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org

   Şirketimiz hız konusunda hiç bir şekilde sorun yaşatmamaktadır , kısa süre içerisinde şirketimiz üzerinden ” Paykasa Satın Alabilirsiniz “

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir