Paykasa Sıkça Sorulan Sorular

Tek Hedefimiz Sizlere “ Kaliteli ” Hizmet Sunabilmektir.
Eğer ” Paykasa Kart ” hakkında merak ettiğiniz bir konu olursa ” Müşteri Temsilcilerimize ” danışabilirsiniz.

Eğer  ” Şirketimiz Hakkında ” bir sorun veya bir soru sormak istiyorsanız  ” Yorum Yapmanız ” yeterli olacaktır.


Paykasa Kart için Sıkça Sorulan Sorular ?


Paykasa Nedir?

Paykasa, 1 ile 500 euro değeri olan ve 19 haneli rakamlardan oluşan bir pin kodudur. Kontör kartlar gibi paykasa kabul eden firmalara para yatırma aracı olarak kullanılan %100 güvenli ödeme yöntemidir.


Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa Kart, Dünya çapında 20bini geçkin internet mağazasında geçerlidir. Eğlence, giyim, online oyunlar ve daha bir çok kategoride internet firması Paykasa ödeme yöntemini mağazalarına entegre etmiştir.


Neden Kredi Kartı Yerine Paykasa Tercih Etmeliyim

Paykasa’ın kredi kartından en büyük avantajı tek kullanımlık ve kişiye bağlı olmamasıdır. Kredi Kartı bilgilerinizde kişisel bilgileriniz bulunmaktadır. Tek kullanımlık olduğu için sadece almak istediğiniz ürün ya da servis bedeli kadar paykasa alarak, kredi kartı işlemlerindeki gibi sonraki ay fazladan para çekimi süprizleri ile karşılaşmazsınız.


Paykasa Pin Ne Kadar Süre Geçerlidir

Paykasa Pin oluşturulduğu tarihten itibaren 1 Yıl süre ile geçerlidir. Siz 3. şahıs birine vermediğiniz sürece 1 Yıl boyunca paykasa pin kodu değerini korur.


Paykasa Bana Nasıl Teslim Edilecek?

Paykasa Kart gerçek(fiziksel) bir kart değildir. 19 haneli rakamlardan oluşur, havale gerçekleştirip bize bildirdiğinizde size isteğiniz doğrultusunda SMS, Skype ya da canlı destek hattımız üzerinden anında teslim edilir.


Paykasa Yasal Mıdır?

Paykasa satışı ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Türkiye yasalarına aykırı olmayan her türlü ürün ve servisin alımında kredi kartınızı kullandığınız gibi Paykasa alarak da ödeme yapabilirsiniz.


Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Müşteri temsilcilerimizden banka bilgilerimizi aldıktan sonra almak istediğiniz Paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını yatırdıktan sonra havale bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize bildirmeniz yeterlidir. Kartınız 1DK içerisinde oluşturulup teslim edilir.


En Hızlı Nasıl Alırım?

Hızlı bir şekilde üye olmadan paykasa almak istiyorsanız canlı destek hattımıza Üye girişi yaparak bir kaç dakikada anında paykasa kodunuzu teslim alabilirsiniz.


Aldığım Paykasa Kodları Için Fatura Kesiliyor Mu?

Firmamız Türkiye’de bulunan tüm vergi kurumlarına kayıtlı olup gönderilen her havale incelenir ve muhasebe departmanımız tarafından havaleyi gerçekleştiren hesap sahibi adına Faturasını keser.


Paykasa Faturalarımı Nasıl Alabilirim?

Müşteri temsilcilerimize irtibata geçerek ya da üye iseniz, canlı destek hattımızda bulunan iletişim bölümünden muhasebe departmanımıza bildirim yapmanız halinde isterseniz eposta yolu ile ya da ptt ile adınıza kesilmiş olan faturayı teslim alabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir