Paykasa Kart Nereden ve Nasıl Satın Alınır ?

Paykasa Kart Satın Alırken Dikkat Ediniz !

Alışveriş Yaptığınız Firma Türkiye Resellerine Kayıtlı mı ,  Canlı Destek Hizmeti 7 / 24   Aktif , Doğru Amaçla mı Kullanılmakta ?

Alışveriş Yapmak İçin Doğru Adrestesiniz

paykasa-fiyatlari Türkiye Resmi Satış Reselleriyiz 

Paykasakartsatis.Org Ailesi Olarak Sizlere Bu Hizmeti Sunmaktan
Gurur Duymaktayız.

Paykasa kart satın alma işlemi kısa bir işlem olmasına nazaran dikkat edilmesi gereken bir konudur.Türkiye resellerine kayıtlı olan sitelerden alışveriş yapmanız sizler için daha güvenli olacaktır.

Paykasa Satın Alırken ; Canlı destek bölümüne bağlanıp canlı destek operatörlerimizden daha önceden seçmiş olduğunuz Paykasa miktarını belirleyerek.Canlı destek operatörlerimize bağlanmadan önce hangi banka ile ödeme yapacağınız belirleyerek canlı desteğimize bağlanın.

paykasa-satin-alma

  • İsim Soyisim
  • E-Posta
  • Cep telefonunuz (doğru yazmanız gerekmekte Paykasa kodunuz cep telefonunuza SMS ile gönderilmektedir.
  • Ödeme yapacağınız bankayı seçmelisiniz.

Canlı destek ile Paykasa kart satın alma işlemi çok kısa ve hız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Güncel Paykasa Kart Fiyatlarına fiyatlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Soru : Paykasa satın almak istiyorum , ne yapmalıyım ?

Cevap :Almak istediğiniz kart ücretini banka hesaplarımızdan herhangi birisine ödeme yaptıktan sonra sitemizde bulunan ödeme bildirimi formunu doldurmanız gerekmektedir.Ödeme bildirimi formunuz kontrol edilip onaylandıktan sonra 2 dk içerisinde kodunuz telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Soru : Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra kaç dakika içerisinde paykasa kodum elime ulaşır.

Cevap : Sitemizden ilk işleminiz olacağı için öncelikle kimlik doğrulaması yapılacaktır.Yani firmamıza whatsapp üzerinden kimliğinizin ön yüzünü göndermeniz gerekmekte daha sonra kod çıkışı 5 dakika içerisinde gerçekleşir.

Soru : Satın aldığım paykasa kodunun geçerlilik süresi ne kadardır ?

Cevap :  1 yıl kullanım süresi vardır efendim.

Soru : Firmanıza nasıl güvenebilirim ?

Cevap : Paykasakartsatis.org ödeme yapmadan önce sitemizi araştırabilirsiniz. Paykasa Türkiye resmi satış sitesiyiz 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz ve ayrıca 0533 880 09 55 // 0533 880 09 60 numaralı telefonlardan 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa kart satın almadan önce  satis.karttr.com sistemine üye olarak satın alma işlemi.

paykasa-kayit-formu

Yukarıdaki forumu istenildiği şekilde bilgilerinizi doğru doldurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde satın alma işleminiz gerçekleşmeyecektir , Satın alma işleminiz de ödemeyi gerçekleştirdikten sonra Paykasa kodunuz sizlere SMS yoluyla gönderilecektir.

paykasa-uyari

Kayıt işleminiz sona erdikten sonra yukarıda gördüğünüz gibi üyelik işleminiz tamamlanmıştır.Sadece yapmanız gereken sisteme giriş yapmanız.

paykasa-dogrulama

Giriş işleminizi gerçekleştirdikten sonra üye olurken belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza gelen onay kodunu yukarıda göstermiş olduğumuz onay kodunuz bölümüne girerek üyeliğinizi aktif hale getirmiş olursunuz.Bu işlemler sonucunda güvenli ve sorunsuz bir şekilde paykasa kart satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir