Yüksek Kur ile Paykasa Kart Bozdurma

Öncelikle merhaba yılların güvencesiyle birlikte sizlere Yüksek Kur İle Paykasa Bozdurma işlemini sunmaktan gurur duymaktayız.Firmamıza güvenmek adına irtibat numaralarımızı 7 / 24 arayarak irtibata geçebilirsiniz.Hiç bir şekilde sorun yaşamadan Paykasa bozdurma işlemi için doğru adrestesiniz.

Alışverişlerinizde günümüzde en çok  tercih edilen Paykasa kart ödeme seçeneği alışverişlerinizden sizlere geriye kalan Paykasa Pin kodlarını bozdurma seçeneğini sunmaktadır. Bozdurma işlemiyle birlikte alışverişlerinizden hiç bir şekilde kayıp yaşamadan kur sistemiyle birlikte paykasa pin kodlarınızı bozdura bilirsiniz.

Yüksek Kur İle Bozdurma İşlemi ; Günümüzde döviz bürolarında sizlerin bildiği gibi bozum işlerinde “kur” takip edilir ve kur yükselince bozdurma işlemleri gerçekleştirilir. Paykasa bozdurma işlemi’de kur sistemi ile çalışır , dilediğinizde bozdura bilirsiniz isterseniz kur’un yükselmesini bekleyebilirsiniz. Paykasa pin kodlarının geçerlilik süresi bir yıldır hiç bir şekilde kodlarınız ile ilgili bir sorun yaşamazsınız.

Paykasa Kart Bozdurma İşlemi ;

 1. Yüksek Kur İle Paykasa BozdurmaCanlı destek sistemimizde bulunan operatörlerimiz ile irtibata geçmek.
 2. Paykasa kart numaranızı  ( 19 Haneli Pin Kodunuz ) operatörlerimiz ile paylaşmak.
 3. Ardından  hangi banka ile hesabınıza havale edileceğini belirlemek.
 4. Kısa bir süre içerisinde hesabınız yenileyerek bozdurma işlemini sonlandırabilirsiniz.

 

Sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Firmamız diğer firmalara nazaran daha güvenlidir irtibat numaralarımızı arayarak 7/24 canlı destek hizmeti alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Yıllardır bu sektörde öncülük yapmaktayız gönül rahatlığında bize güvenebilir ve Paykasa satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Kur ile Paykasa Kart Bozdurma için 12 yorum
 1. Gerçekten bozdurma işlemini yeni öğrendim bende arda kalan bakiyeleri saçma sapan şeyler ile kullanarak harcıyordum ve kesinlikle yaptığım saçmalıkmış , sitenizden ciddi anlamda yüksek komisyonlar ile paykasa bozdurarak sıfır zarar ederek alışveriş yapmaktayım artık bundan sonraki yapacağım bir çok alışveriştede tek tercihim sizin sitenizdir teşekkür ederim sizlere iyiki varsınız .

  • PaykasaKartSatis.Org 10 Ocak 2017 saat 16:21 Cevapla

   Sizin Adınızda Gerçekten Sevindik Ahmet Bey , Bozdurma işlemi Paykasa Kart’ın en önemli özelliklerinden birtanesidir ve kesinlikle zarar etmemeniz adına sizlere en hızlı ve en düşük komisyonlar ile hizmet sağlamaktayız.

 2. Sİzlerden bir çok kez kart satın almıştım ama bozdurma işleminizden yararlanmamıştım , yukarıdaki ahmet beyin söylediği gibi ciddi anlamda düşük komisyonlar ile kullanıcılarınıza hizmet sağlamaktasınız kesinlikle komisyoncu firmarlar ile artık satın alma ve bozdurma işlemimi gerçekleştirmeyeceğim bu bana ciddi anlamda ders olmuştur. Bu sebeple direkt sizin sitenizde girerek Paykasa Kart hakkında tüm işlemlerimi sizin aracılığınızla halledeceğim.

  • PaykasaKartSatis.Org 10 Ocak 2017 saat 16:29 Cevapla

   Biz her seferinde belirtiyoruz bunu Ercan Bey biz komisyoncu değiliz biz , Türkiye Paykasa Kart Resmi Satış Reselleriyiz kesinlikle bizde komisyon yüksek tutulmaz ve kullanıcıların zarar göreceği şekilde fiyat belirtilmez. Neyse ki zararın neresinden dönerseniz kâr’dır diyelim o halde.

 3. Biraz önce sitenizden bozdurma işlemi gerçekleştirdim ve o sırada kar dolayısıyla internet kesintisi yaşadım bozdurma işlemim ile ilgilenen müşteri temsilciniz hande hanıma teşekkür dileklerimi iletemedim ve bu şekidle iletmek istedim ( 16 : 30 – 2017 . 01 . 10 ) tarihi le Müşteri Temsilciniz Hande hanıma ciddi anlamda teşekkür ediyorum .

 4. Gerçekten sizlere çok teşekkür ederim bozdurma işlemimi en düşük komisyonlarla yapıyorum sayenizde ve bu sebeple aylardır sizleri tercih etmekteyim ve hiç bir sorun yaşamadım elinize sağlık gerçekten kusursuz bir site olmuş

  • PaykasaKartSatis.Org 9 Şubat 2017 saat 14:35 Cevapla

   Samet bey Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğumuzdan dolayı sizlere en düşük komisyonlar ile hizmet vereceğimizi belirtmiştik ve sizlere en düşük komisyonlar ile hizmet verdik , Bir sonraki alışverişinizde bekleriz sağlıcakla kalın teşekkür ederiz.

 5. Sitenizden sürekli bozdurma işlemi yapmaktayım ve yüksek kur ile bozdurma yapmaktayım kesinlikle bu sektörde sizden iyisi olacağını düşünmüyorum .

  • PaykasaKartSatis.Org 20 Şubat 2017 saat 14:36 Cevapla

   Evet bozdurma işlemlerimiz diğer aracı firmalar gibi yüksek komisyonlar ile yapılmamaktadır , Bu sebeple bizim şirketimizden bozdurma işlemimizi gerçekleştirebilirsiniz.

 6. 10 dakika içerisinde paykasa bozdurma işlemimi sağladım ve hiç bir sorun yaşamadım diğer sitelerden farkınız cidden hizmetiniz


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir