Aracı Şirketlerde Bozdurma İşleminden Önce Yapmanız Gerekenler ?

 • Bozdurma işlemi yapacağınız şirketin kesinlikle ” Güvenli ”  olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

 • Sonrasında şirketin ” Resmi Satış Şirketi ” olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

 • Sonrasında şirketin ” Müşteri Temsilcileri ” ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 • Müşteri temsilcilerinden ” Şirket Hakkında Bilgiler ” isteyin ve şirketin ” İrtibat ” numaralarını isteyin.

 • Sonrasında Şirket hakkında “ Google ” ve diğer arama motorlarında küçük çaplı araştırmalar yapın .

 • Şirketin güvenirliğinden emin olduğunuzda “ Bozdurma İşleminizi ” gerçekleştirebilirsiniz.

Online ve Ön Ödemeli alışverişlerde günümüzde en çok  tercih edilen  ” Paykasa kart “ alışverişlerden geriye kalan ” Paykasa Pin kodlarını ” kullanıcılarına bozdurma seçeneğini sunarak kullanıcılarının kazançlı şekilde alışveriş yapmasını sağlamaktadır .  Paykasa kartın en güzel seçeneklerinden biri olan Bozdurma işlemiyle birlikte alışverişlerinizden hiç bir şekilde kayıp yaşamadan “ kur sistemiyle ” birlikte sizlere geriye kalan “ Paykasa Pin Kodlarınızı ” bozdurabilirsiniz.


Dikkat! : ”  Paykasa Bozumu ” yapacağınız şirketlere ciddi anlamda dikkat etmeniz gerekmektedir . Aksi takdirde doğacak sorunlarda hiç bir şekilde muhatap olacak birini bulmanız söz konusu değildir. 


Yüksek Kur İle Bozdurma İşlemi ” Nasıl  ” Yapılır ?

Günümüzde döviz bürolarında sizlerin bildiği gibi bozum işlerinde “kur” takip edilir ve kur yükselince bozdurma işlemleri gerçekleştirilir. Paykasa bozdurma işlemi’de kur sistemi ile çalışır , dilediğinizde bozdura bilirsiniz isterseniz kur’un yükselmesini bekleyebilirsiniz. Paykasa pin kodlarının “ geçerlilik süresi bir yıldır ”  hiç bir şekilde kodlarınız ile ilgili bir sorun yaşamazsınız ama ” pin kodlarınızı ” kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmayın aksi taktirde doğacak sorunlardan şirketleri sorumlu tutmanız söz konusu değildir . Bu sebeple güvenmediğiniz kişiler ile kod paylaşımı yapmanız mantıklı bir hareket değildir.

Paykasa Kart ”  Bozdurma İşleminde ”  İzlemeniz Gereken Yollar Nelerdir ? 

 • Canlı destek sistemimizde bulunan  ” Müşteri Temsilcilerimiz ”  ile irtibata geçmek.
 • Günlük Paykasa Bozdurma işlemi için belirlenen ” Kuru ” öğreniniz.
 • Alışverişlerinizden sonra sizlere geriye kalan ” 19 Haneli Paykasa Pin Kodunuzu ” Müşteri Temsilcilerimiz ile paylaşın.
 • Kodunuz paylaştıktan hemen sonra havale işlemi için ” Banka Hesap Numaranızı ” paylaşın
 • En geç 10 dakika içerisinde hesabınızı kontrol edin.

Yukarıdaki belirlediğimiz 5 adımı izleyerek kısa sürede ” Paykasa Bozdurma ” işleminizi gerçekleştire bilirsiniz. Bu adımlar sadece bizim şirketimiz için geçerlidir  , diğer şirketlerde güvenirlik adına büyük problemler yaşayabilirsiniz


Sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Firmamız diğer firmalara nazaran daha güvenlidir irtibat numaralarımızı arayarak ” 7/24 canlı destek hizmeti ” alabilirsiniz.


27 cevaplar
 1. Ahmet Tekin
  Ahmet Tekin says:

  Gerçekten bozdurma işlemini yeni öğrendim bende arda kalan bakiyeleri saçma sapan şeyler ile kullanarak harcıyordum ve kesinlikle yaptığım saçmalıkmış , sitenizden ciddi anlamda yüksek komisyonlar ile paykasa bozdurarak sıfır zarar ederek alışveriş yapmaktayım artık bundan sonraki yapacağım bir çok alışveriştede tek tercihim sizin sitenizdir teşekkür ederim sizlere iyiki varsınız .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Sizin Adınızda Gerçekten Sevindik Ahmet Bey , Bozdurma işlemi Paykasa Kart’ın en önemli özelliklerinden birtanesidir ve kesinlikle zarar etmemeniz adına sizlere en hızlı ve en düşük komisyonlar ile hizmet sağlamaktayız.

   Cevapla
 2. Ercan Madeni
  Ercan Madeni says:

  Sİzlerden bir çok kez kart satın almıştım ama bozdurma işleminizden yararlanmamıştım , yukarıdaki ahmet beyin söylediği gibi ciddi anlamda düşük komisyonlar ile kullanıcılarınıza hizmet sağlamaktasınız kesinlikle komisyoncu firmarlar ile artık satın alma ve bozdurma işlemimi gerçekleştirmeyeceğim bu bana ciddi anlamda ders olmuştur. Bu sebeple direkt sizin sitenizde girerek Paykasa Kart hakkında tüm işlemlerimi sizin aracılığınızla halledeceğim.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Biz her seferinde belirtiyoruz bunu Ercan Bey biz komisyoncu değiliz biz , Türkiye Paykasa Kart Resmi Satış Reselleriyiz kesinlikle bizde komisyon yüksek tutulmaz ve kullanıcıların zarar göreceği şekilde fiyat belirtilmez. Neyse ki zararın neresinden dönerseniz kâr’dır diyelim o halde.

   Cevapla
 3. mesut yılmaz
  mesut yılmaz says:

  Biraz önce sitenizden bozdurma işlemi gerçekleştirdim ve o sırada kar dolayısıyla internet kesintisi yaşadım bozdurma işlemim ile ilgilenen müşteri temsilciniz hande hanıma teşekkür dileklerimi iletemedim ve bu şekidle iletmek istedim ( 16 : 30 – 2017 . 01 . 10 ) tarihi le Müşteri Temsilciniz Hande hanıma ciddi anlamda teşekkür ediyorum .

  Cevapla
 4. Hasan Gün
  Hasan Gün says:

  PaykasaKartSatis Ailesi sizden ciddi anlamda memnunuz ve sunduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz , Bozdurma konusunda bu sektörde sizden daha iyisini gördüğümüz söylenemez.

  Cevapla
 5. Samet Tekil
  Samet Tekil says:

  Gerçekten sizlere çok teşekkür ederim bozdurma işlemimi en düşük komisyonlarla yapıyorum sayenizde ve bu sebeple aylardır sizleri tercih etmekteyim ve hiç bir sorun yaşamadım elinize sağlık gerçekten kusursuz bir site olmuş

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Samet bey Türkiye Resmi Satış Şirketi olduğumuzdan dolayı sizlere en düşük komisyonlar ile hizmet vereceğimizi belirtmiştik ve sizlere en düşük komisyonlar ile hizmet verdik , Bir sonraki alışverişinizde bekleriz sağlıcakla kalın teşekkür ederiz.

   Cevapla
 6. Ahmet Kor
  Ahmet Kor says:

  Sitenizden sürekli bozdurma işlemi yapmaktayım ve yüksek kur ile bozdurma yapmaktayım kesinlikle bu sektörde sizden iyisi olacağını düşünmüyorum .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Evet bozdurma işlemlerimiz diğer aracı firmalar gibi yüksek komisyonlar ile yapılmamaktadır , Bu sebeple bizim şirketimizden bozdurma işlemimizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Cevapla
 7. Mehmet Alem
  Mehmet Alem says:

  10 dakika içerisinde paykasa bozdurma işlemimi sağladım ve hiç bir sorun yaşamadım diğer sitelerden farkınız cidden hizmetiniz

  Cevapla
 8. Yasin
  Yasin says:

  Gizem hanımın sunduğu hizmetten ciddi anlamda memnunum ve yüksek kur ile paykasa bozdurma işlemini gerçekleştirdim

  Cevapla
 9. Taşkın
  Taşkın says:

  Paykasa Bozdurma konusunda cidden güvenebileceğiniz bir şirket bozum yapacak olan arkadaşlar kısa sürede bozdurma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz bu şirkette hemde Yüksek Kur ile Paykasa Bozdurabilirsiniz.

  Cevapla
 10. Hasan Yavaş
  Hasan Yavaş says:

  gerçektende öyle paykasa kart bozdurma işlemini ben hep zor zannederdim ama sizin şirketinizde , yüksek kurlar ile paykasa bozdurarak kazançlı alışveriş yapmaktayım cidden teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dileirm

  Cevapla
 11. Sultan Marki
  Sultan Marki says:

  Paykasa Bozdurma işleminizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir adres , Ciddi anlamda sorun yaşamayacağınız bir şirkettir . Ben devamlı olarak buradan bozdurma işlemi yapıyorum ve sonrasında ” Müşteri Temsilcilerinin ” istediği üzere yorum atarak onları kırmıyorum

  Cevapla
 12. Seray Arif
  Seray Arif says:

  Bir çok ödemeden sonra geriye kalan ” Paykasa Pinlerimi ” bu şirket üzerinden bozduruyorum ve hiç bir şekilde sorun yaşamıyorum bu işlemleri güven içersinde yapmamızı sağlayan ” PaykasaKartSatis.org ” şirketine canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 13. Tülay Kurt
  Tülay Kurt says:

  Sizin bozdurma kurlarınız neden bu kadar yüksek yukarıda belirttiğiniz gibi ” Türkiye Resmi Satış Temsilcisi ” olduğunuzdan dolayımı cidden bu duruma çok sevindim ya sonunda resmi şirketlerden ” Paykasa Kart ” satın alabiliyorum.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Evet ” Tülay Hanım ” şirketimiz Türkiye Resmi Satış şirketi olduğundan dolayı fiyatalar çok düşük seviyede kullanıcılara sunulmaktadır.

   Cevapla
 14. Sevilay Aşar
  Sevilay Aşar says:

  Paykasa alırken dikkat etmedim fazlasıyla ” Paykasa ” aldım elimde kalmıştı çok canım sıkılıyordu araştırma yaptım ” Kur ” ile bozuluyormuş ve en iyi bu şirketin bozduğunu gördüm ve çok kısa sürede hiç diyecek kadar az bir zarar ile paykasa pin kodumu bozdurdum hemende havale ettiler çok teşekkür ederim beni mağdur etmediğinizden dolayı .

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Sevilay Hanım , Çok teşekkür ederim şirketimiz adına düşünceleriniz bizi ciddi anlamda sevindirdi . Bizim tek görevimiz sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti sunabilmektedir , bunu başara biliyorsak ne mutlu bize.

   Cevapla
 15. Sinem Kul
  Sinem Kul says:

  Bu gün Paykasa Kart tarihimde ilkkez bu kadar yüksek kur ile paykasa bozdurdum şirketiniz gerçekten tamamen hizmet vermek adına öne sürüldüğü ap açık ortadadır bozdurma yapacak olan arkadaşlar sorunsuz şekilde bu şirket üzerinden bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Cevapla
  • PaykasaKartSatis.Org
   PaykasaKartSatis.Org says:

   Teşekkür ederiz ” Sinem Hanım ” şirketimiz sizlere en iyi hizmet vermek adına elimizden geleni yapmaktayız .

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir