Nintendo Switch Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

3 Mart 2017 Tarihi ile artık yeni oyun konsolu Nintendo Switch  , Kullanıcıların merakla beklediği Nintendo Switch yakında kullanıcılarla bulaşacaktır. 

Nintendo Switch ABD satış fiyatı 300 $ olarak belirlenmiştir , İngiltere’de 280 Sterlin olarak kullanıcılar ile bulacaktır , Japonya’da ise 30 bin yen olarak fiyatı belirlenmiştir. Türkiye’de kullanıcılara hangi fiyattan satılacağı hakkında hiç bir bilgi paylaşımı yapılmamıştır. Görünüşü tableti anımsatan Nintendo Switch oyun konsol çok fonksiyonlu ve bir çok özelliğe sahiptir. 80’den fazla oyun ile kullanıcılara sunulacağı ve bu oyunların kısa sürede ciddi anlamda geliştirileceği belirtilmiştir.

Konsol Hakkında Bilgiler

  1. Nintendo Switch Hafızası 32 Gb olacak ve bu hafıza SD kart ile artırıla bilecek derecede olacaktır.
  2. Oyunlar hangi ülkeden alınırsa alınsın her ülkede aktif olarak çalışacaktır.
  3. Oyunların bir çoğu çevrim içi olarak oynanacaktır ve ücretsiz olarak kullanıcılar ile bulaşacaktır ilk aşamada sonradan oyunların bir çoğu ücretlendirilecektir.
  4. Nintendo Switch Sohbet ve sosyal uygulamalara’da yer verildiği belirtilmiştir.

IHS Technology’nin oyun analisti Piers Harding-Rolls, Switch’i “mobil özelliği olan bir ev konsolu” olarak tanımlarken cihazın başarısının pazarlama ve fiyat faktörlerine bağlı olduğuna dikkat çekiyor: İnsanların Nintendo Switch hem evde hemde dışarıda oynaya bilmesi adına bu sebeple fiyatların düşük seviyede tutulduğunu belirttiler.

Hem Tv , Hem Konsol  , Hem Taşına bilme özelliğine sahip olan Nintendo Switch 2017 yılına damga vuracağı belirtilmiştir. 

Ürünün Videosu 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir