Paykasa Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa kart satın alırken kullanıcılarımızın sıkça sormuş oldukları sorulara sayfamızdan ulaşa bilirsiniz. Sayfamızın alt kısımında bulunan bölümden sizlerde sorularınızı ilete bilirsiniz müşteri temsilcilerimiz 7/24 saat en hızlı ve profesyonel şekilde sizlerin sorunlarını ve sorularını cevaplayacaktır.

 • Paykasa Nedir?

  Paykasa, 1 ile 500 euro değeri olan ve 19 haneli rakamlardan oluşan bir pin kodudur. Kontör kartlar gibi paykasa kabul eden firmalara para yatırma aracı olarak kullanılan %100 güvenli ödeme yöntemidir.

 • Paykasa  Nerelerde Kullanılır?

Paykasa Kart, Dünya çapında 20bini geçkin internet mağazasında geçerlidir. Eğlence, giyim, online oyunlar ve daha bir çok kategoride internet firması Paykasa ödeme yöntemini mağazalarına entegre etmiştir.

 • Neden Kredi Kartı Yerine Paykasa  Tercih Etmeliyim?

  Paykasa’ın kredi kartından en büyük avantajı tek kullanımlık ve kişiye bağlı olmamasıdır. Kredi Kartı bilgilerinizde kişisel bilgileriniz bulunmaktadır. Tek kullanımlık olduğu için sadece almak istediğiniz ürün ya da servis bedeli kadar paykasa alarak, kredi kartı işlemlerindeki gibi sonraki ay fazladan para çekimi süprizleri ile karşılaşmazsınız.

 • Paykasa  Pin Ne Kadar Süre Geçerlidir?

  Paykasa Pin oluşturulduğu tarihten itibaren 1 Yıl süre ile geçerlidir. Siz 3. şahıs birine vermediğiniz sürece 1 Yıl boyunca paykasa pin kodu değerini korur.

 • Paykasa  Bana Nasıl Teslim Edilecek?

  Paykasa Kart gerçek(fiziksel) bir kart değildir. 19 haneli rakamlardan oluşur, havale gerçekleştirip bize bildirdiğinizde size isteğiniz doğrultusunda SMS, Skype ya da canlı destek hattımız üzerinden anında teslim edilir.

 • Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

  Müşteri temsilcilerimizden banka bilgilerimizi aldıktan sonra almak istediğiniz Paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını yatırdıktan sonra havale bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize bildirmeniz yeterlidir. Kartınız 1DK içerisinde oluşturulup teslim edilir.

 • En Hızlı Nasıl Alırım?

  Hızlı bir şekilde üye olmadan paykasa almak istiyorsanız canlı destek hattımıza Üye girişi yaparak bir kaç dakikada anında paykasa kodunuzu teslim alabilirsiniz.

 • Aldığım Paykasa Kodları Için Fatura Kesiliyor Mu?

  Firmamız Türkiye’de bulunan tüm vergi kurumlarına kayıtlı olup gönderilen her havale incelenir ve muhasebe departmanımız tarafından havaleyi gerçekleştiren hesap sahibi adına Faturasını keser.

 • Paykasa  Faturalarımı Nasıl Alabilirim?

  Müşteri temsilcilerimize irtibata geçerek ya da üye iseniz, canlı destek hattımızda bulunan iletişim bölümünden muhasebe departmanımıza bildirim yapmanız halinde isterseniz eposta yolu ile ya da ptt ile adınıza kesilmiş olan faturayı teslim alabilirsiniz.

 • Paykasa Yasal Mıdır?

  Paykasa satışı ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Türkiye yasalarına aykırı olmayan her türlü ürün ve servisin alımında kredi kartınızı kullandığınız gibi Paykasa alarak da ödeme yapabilirsiniz.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Yıllardır bu sektörde öncülük yapmaktayız gönül rahatlığında bize güvenebilir ve Paykasa satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir