Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Ön Ödemeli Kart Satın Almak için Yapmanız Gerekenler.

Paykasa Satın Almak İçin Doğru Adrestesiniz.

Öncelikle yapmanız gerekenler sitemize girerek Paykasa Fiyatları sayfamızdan sizlere gerekli olan paykasa miktarını belirlemek. Bir çok paykasa satış sitesi bunu belirtmez , aslında siz kullanıcılar satın almak istediğiniz miktarı net olarak belirlerseniz sizin için kazançlı bir alışveriş olur. Hiç bir şekilde sizlerin zarar görmesini istemeyiz bu sebeple sizleri bu konuda yönlendirmekle yükümlüyüz.

Satın Almak İstediğiniz Paykasa Miktarını Belirledikten Sonra Yapmanız Gerekenler.

 • Canlı Desteğimizde Bulunan Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata Geçin.
 • Sonrasında satın almak istediğiniz paykasa miktarını belirtin.
 • Sonrasında sizlere ödemenin ne şekilde olacağı sorulur. (Havale – EFT )
 • Satın almak istediğiniz paykasa miktarının havale işlemini gerçekleştirdikten sonra 10 dakika içerisinde Paykasa Pin kodunuz teslim edilir.
 • Paykasa Pin Kodları sizden istenen cep telefonu numaranıza ( SMS ) ile gönderilir.

yukarıdaki işlemler hızlı şekilde gerçekleşir , Türkiye Resmi Satış Reselleri olduğumuzdan dolayı komisyoncular gibi kullanıcılarımızı hiç bir şekilde bekletmeyiz. Tercih edilişimizin başlıca sebeplerinden bir tanesi’de budur .

[yukarı]
Yazar Hakkında


Sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Yıllardır bu sektörde öncülük yapmaktayız gönül rahatlığında bize güvenebilir ve Paykasa satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kart Satın Al için 8 yorum
 1. Gerçekten ilk kez paykasa satın aldım ve hiç bir şekilde zorlanmadan ve en güzel şekilde müşteri temsilcileriniz yardımcı oldu bu sebeple bundan sonraki ön ödemeli kart alışımda kesinlikle sizleri tercih edeceğim elinize sağlık iyi çalışmalar.

 2. Türkiye’nin resmi payksasa sitesi olduğunuzdan dolayı fiyatlarınızda ciddi anlamda düşük ve bu biz kullanıcıları sevindiriyr gerçekten elinize sağlık temiz ve kaliteli bir Şirket kurmuşsunuz sonunda bu sektörde.

  • PaykasaKartSatis.Org 20 Şubat 2017 saat 14:31 Cevapla

   Sizlere belirttiğimiz gibi her şey şeffaf kesinlikle fiyatlarımız paykasa sektörünün en düşük fiyatlarıdır.

 3. Paykasayı bilmiyordum ilk defa sitenizden satın aldım , Gerçekten hızlı kaliteli ve güveilir bir site bu saatten sonra farklı yerlerde aramam ilk geliceğim site sizsiniz Teşekkür ediyorum

 4. Bir bayan olarak sürekli bu siteden alışveriş yapmaktayım ve canlı desteğiniz ve Paykasa fiyatlarınız çok kaliteli ve insana ciddi anlamda güven veriyor.

  • PaykasaKartSatis.Org 20 Şubat 2017 saat 14:29 Cevapla

   Sizlere kaliteli hizmet vermek bizim en başlıca görevlerimizden bir tanesidir , 8 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyiz ve kullanıcılarımızdan hiç bir şekilde bir kere şikayet gelmedi bugüne kadar


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir