Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Paykasa ön ödemeli kart sistemleri nasıl kullanıldığı hakkında sizleri bilgilendirecek olursak , öncelikle Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır  hakkında başlıca bilgiler edinmeniz gerekmekte.

Paykasa kartlar ödeme seçeneği olarak kullanılır. Alışveriş yaptığınız alışveriş şirketlerinde para yatırma , para yükleme özelliği olarak veya ödeme yap bölümünde ödeme seçeneği olarak geçerler. Kullanımı çok basit ve güvenlidir hiç bir şekilde kimlik paylaşımı yapılmaz ve sizleri tehlikeye atacak bir şey söz konusu değildir.

Sizlere örnek olarak Paykasa ile Ödeme yapmanın en kısa yolunu gösterelim aşağıda görsel olarak ; 

Betmatik12 sitesi sizlerinde bildiği gibi online bahis sitesidir ödeme için üye  olup giriş yapmanız gerekmekte.Giriş yaptıktan sonra Finansal İşlemler butonuna tıklayınız ve sonrasında sizleri ödeme ekranına yönlendirecektir.

paykasa-nasil-kullanilir

Ardından sizleri yönlendirdiği sayfada ödeme seçenekleri ekranı açılacaktır. Yapmanız gereken ise sitemizden paykasa satın aldıktan sonra ödeme ekranına gelip. Ödeme seçeneğini Paykasa seçerek sizlere özel bir kutucuk açılacaktır. Bu açılan yere sizlere verilen paykasa pin kodunu girerek işleminizi onaylayarak ödemenizi aktif hale getirebilirsiniz.

paykasa-kullanimi

Yukarıda gördüğünüz gibi pin kodunu girerek gönder butonuna basıp ödemenizi aktif hale getirebilirsiniz. Bu örneğimiz diğer alışveriş sitelerinde de aynıdır ödeme seçeneği hiç bir şekilde zor bir kullanımı yoktur.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır ? 

Sizlere en güvenli ve en kalite hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Paykasa Kart Resmi Satış Şirketi.

 

[yukarı]
Yazar Hakkında


Sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Yıllardır bu sektörde öncülük yapmaktayız gönül rahatlığında bize güvenebilir ve Paykasa satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir