Paykasa Fiyatları Toptan En Ucuz

paykasa-fiyatlariÖncelikle Paykasa Kart Satın Alma işlemi yapmadan önce satın alacağınız sistemin Türkiye  Resmi  Resellerine kayıtlı olduğuna emin olun 

Paykasakartsatis.Org Türkiye Resmi Satış Sitesidir ve Reseller Kayıtlıdır

Güvenli Alışveriş İçin Doğru Adrestesiniz. 

 

10 €
Paykasa
45 TL
100 €
Paykasa
405 TL
150 €
Paykasa
600 TL
1.000 €
Paykasa
3.950 TL

Öncelikle Merhaba ;  Paykasa kart fiyatları yukarıdaki tabloda en güncel şekilde belirtilmiştir. Tablomuzda gösterilen fiyatlar 10.01.2017 en güncel Paykasa Kart Fiyatları‘dır , paykasa satın alacaksınız  hiç bir şekilde Reseller kayıtsız bir siteden alışveriş yapmanız sizin için güvenli olması söz konusu değildir.

   Paykasa kart satın alırken fiyatlara aldanıp reseller kayıtı olmayan sitelerden hiç bir şekilde alışveriş yapmayınız. Aksi taktirde maddi zararlara yol açabilirsiniz. Yukarıdaki gördüğünüz listede bulunan fiyatlar tamamen  Paykasa Kart Resmi Reseller fiyatlarıdır hiç bir şekilde başka Paykasa kart  gayri resmi sitelerde küçük çaplı kazançlar için kendinizi tehlikeye atmayın. Hızlı,güvenilir  ve Reseller kayıtlı Paykasakartsatis.org ailesi olarak sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

onay-iconSatın alma işleminizi tamamladıktan sonra , Paykasa Kart sistemimize kayıt olduğunuz Cep telefon numaranıza hızlı bir şekilde güvenliğiniz adına Paykasa Pin Kodunuz ( SMS ) ile gönderilecektir.

paykasa-dikkat-edilmesi-gerkenler

 Paykasa Kart Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyi.

Paykasa Sıkça Sorulan Sorular Sayfamızda Bulabilirsiniz.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Yıllardır bu sektörde öncülük yapmaktayız gönül rahatlığında bize güvenebilir ve Paykasa satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Fiyatları Toptan En Ucuz için 8 yorum
 1. Paykasa fiyatlarınız cidden çok düşük ve komisyonsuz teşekkür ederim gerçekten hızlı şekilde paykasa sahibi oldum ve bir daha ki sefere tereddütsüz sizden satın alacağım bu fiyatlarda kesinlikle sizden başka bir paykasa kart satış sitesinde bu fiyatlarda bulamadım. Teşekkür ediyorum tekrardan

  • PaykasaKartSatis.Org 10 Ocak 2017 saat 16:03 Cevapla

   Evet Güven Bey , Fiyatlarımız komisyonsuz ve kullanıcıların tamamen kazanç elde etmeleri amacıyla düşük tutulmaktadır ve kullanıcıları hızlı şekilde paykasa kart sahibi yapmaktayız.

 2. Arkadaşında söylediği gibi cidden sizin sitenizden alışveriş yapmadan önce bir çok paykasa sitesinde fiyat araştırması yaptık ve bir çoğuda ciddi anldam yüksek komisyonlar ile fiyat vermektedir kullanıcılarına , yerse yemezse yaparak bir çok kullanıcıyı ciddi anlam içeri tutmaktadır sizin fiyatlarınız diğer sitelere göre ciddi anlamda düşüktür. Alışverişlerimi bu yüzden sizlerden yapmaktayım ve bir çok arkadaşımıda doğrudan bi siteye yönlendirmekteyim.

  • PaykasaKartSatis.Org 10 Ocak 2017 saat 16:02 Cevapla

   Teşekkür Ederiz Sayın Deniz Bey , Düşünceleriniz ve paylaşımlarınız bizleri ciddi anlamda mutlu etmektedir.

 3. Fiyat listenizin 10 gün içerisinde sürekli olarak değişmesinden çok memnunum geçen aldığım fiyattan ucuza aldım bu sefer teşekkür ederiz sizlere BesaKart Şirketi yıllardır bu sektörde sizlerden ve sizin aracılarınızdan alışveriş yapmaktayım ve ciddi anlamda memnunum ve zarar görmeden alışveriş yapmaktayım.

 4. Her seferinde belirtmiş olduğum gibi sizler ile 1 yıldır ticaret yapmaktayım bu sektörde sizden iyisini görmedim ve hiç bir zaman sizlerden başkası ile ticaret yapmadım yapmamda , Kesinlikle Müşteri temsilcilerinize gönül rahatlığında güveniyorum ve hiç bir sorun etmeden para yatırma işlemimi gerçekleştiriyorum . Hızlı şekilde Paykasa kart sahibi oluyorum.

  • PaykasaKartSatis.Org 10 Ocak 2017 saat 16:20 Cevapla

   Teşekkür Ederiz Gül Hanım , Düşünceleriniz ve aldığınız hizmet bizleri ciddi anlamda sevindirmiştir. Yaşayacağınız her hangi bir sorunda Müşteri temsilcilerimize bağlanarak 7/24 Saat aralığında canlı destek hizmeti almanız mümkündür , İyi günler teşekkür ederiz tekrardan.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir